NetCounter

NetCounter 0.14.1

Licznik transferu danych do Twojego Androida

Zalety

  • Zajmuje mało miejsca
  • Dane można zobaczyć w formie wykresu
  • Łatwy w obsłudze, czytelny interfejs

Wady

  • Trudno stwierdzić jak dokładny jest program

Doskonały
9

NetCounter to mała aplikacja, która monitoruje ilość danych, jakie pobiera i wysyła Twój telefon za pomocą sieci komórkowych lub Wi-Fi. Jeśli korzystasz z planów miesięcznych przesyłu danych lub po prostu chcesz wiedzieć ile megabajtów pobierasz i wysyłasz przez smartfona, sprawdź NetCounter.

Główny ekran NetCounter to tabela składająca się z dwóch części. Pierwsza przedstawia przepływ danych przy pomocy operatora komórkowego, a druga za pomocą sieci Wi-Fi. Obie sekcje podzielone są na dane całościowe, miesięczne, tygodniowe i aktualne z danego dnia.

Dane możemy resetować lub oglądać w formie wykresów. Można dowolnie dodawać nowe liczniki i ustawiać ich zakres czasowy. Ciekawą funkcja jest ustawienie alarmu - jeśli w danym miesiącu przekroczysz wskazany limit, program poinformuje Cię o tym. To doskonałe wyjście dla wszystkich, którzy nie mogą zbytnio przekraczać wykupionego planu.

NetCounter to niezwykle przydatny program. Działa w tle, więc na codzień nie musisz się nim przejmować. Przyda się jednak gdy chcesz sprawdzić ile danych "przepłynęło" przez Twojego smartfona. Jeśli martwisz się, że zapłacisz za dużo za przeglądanie sieci w Twoim telefonie, pobierz NetCounter.

NetCounter

Download

NetCounter 0.14.1

Opinie użytkowników o NetCounter